שאלות ותשובות

בהכנת הקרקע נלקחים בחשבון אלמנטים רבים כגון סוג הקרקע שעליו מונח המבנה, משקל המבנה, והתשתיות. כל הפרמטרים מחושבים ע"י בודק קרקע מוסמך של מחלקת ההנדסה ואנו מיישמים את בסיס המבנה ע"פ הדרישות ההנדסיות.

מחלקת החיפויים של חברת מודולארט עושה שימוש נרחב בכל סוגי החיפויים הקיימים בשוק, בשילוב ידיים עם מחלקת ההנדסה ייצרנו פתרונות חיפוי מתקדמות בשלל דוגמאות טקסטורות וגדלים ,שכבה חיצונית זו תקבע את מראה המבנה החיצוני.

בשיטה המודולארית בונים את המבנה על בסיס שלד פלדה הנדסי חזק וגמיש שנבנה באולם הרכבות מקורה, בסביבת עבודה בטוחה וארגונומית, עם ציוד הנפה ייעודי  ולווי הנדסי בכל שלבי הבנייה, לעומת בנייה קונבציונלית/מתועשת שבה משתמשים בלוחות\יציקות בטון שמיושמים באתר בתנאי עבודה קשים וסביבת עבודה מסוכנת. בזכות כל התנאים האלה בשיטה המודולרית בונים מהר יותר, איכותי יותר ובטיחותי יותר.

ניתן לקבל יחידות מערכות, מרפסות, דקים, יחידות הצללה וקירוי, קירות ירוקים, יחידת מדרגות חוץ\פנים, יחידות מעקה בסגנונות ועיצובים שונים ועוד… כל התוספות המודולאריות של חברת מודולארט מתחברות למבנים שלנו בצורה חזקה ואסטטית. ניתן לרכוש תוספות מודולאריות גם למבני מודולארט קיימים.

לשיטת היחידות התלת מימדיות יתרונות רבים, אחד היתרונות הבולטים הוא האפשרות שאנו נותנים לאדריכלים ולמהנדסים  לשלב קירות מסך במבנה על מנת ליהנות מכל היתרות של קיר המסך. השימוש בפרופילים עבי דופן חזקים נותן לנו את החופש להתקין קירות מסך כבדים על גבי המבנים שלנו כבר באולם ההרכבות ולהובילם לאתר כשהם מורכבים על המבנים.

אנו במודולארט טכנולוגיות בנייה בונים יחידות עבור: מבנה משרדים, מלונות ותיירות כפרית, מבנים למגורים, מרכזי קניות, חנויות ומסעדות, אולמות תצוגה, מבנה תעשייה, מבני צבא,  כמו – כן קיימים לנו פתרונות בנייה מודלארים  כגון: יחידות לחצר, תחנות המתנה למינהם, פתרונות אחסון מתקדמים, יחידות מדרגות מודולאריות, יחידות פוטו וולטאי ועוד.

בשיטת מודולארט ניתן לבצע שינויים במבנה בפשטות ובזול, אנו במודולארט קוראים לזה " הבית שגדל עם האדם" בגלל אופי הבנייה המודולארי ניתן לבצע בפשטות וביעולות: הגדלת חלל, תוספת קומה, הוספת חדרים, הוספת מרפסות תלויות ופתרונות הצללה המותקנות באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה.

שתפו את העמוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

ידידותי לסביבה

בניגוד לבנייה הקונבציונלית המשתמשת במלט כרכיב עיקרי לבניה, מודולארט אינה משתמשת במלט ומוצריו ועושה שימוש בחומרי בניה ידידותיים וירוקים. אנו שומרים על כדור הארץ למען הדורות הבאים ולכן אנו משתמשים בשיטת בנייה מודולרית מתועשת. הבנייה נעשית במפעל עד לרמת גמר, הרכבת היחידות המוגמרות בשטח נעשית ללא אבק, רעש ופסולת.

על מנת לשפר את איכות החיים במבנה ולחסוך בחשמל אנו מייצרים קיר רב שכבתי ממיטב חומרי הבידוד, דבר שיוצר התנגדות טרמית גבוהה.

הידעת?

בעזרת טכנולוגיות בידוד חדישות, ניתן לקבל מקיר רב שכבתי בעובי של 10 ס"מ את אותה התנגדות תרמית של קיר מבטון בעובי 30 ס"מ, אז למה להשתמש בבטון?

דברים שלא ידעת על בנייה קונבציונלית בבטון:

  1. תופעה של המאה עשרים וכנראה תיעלם במאה ה-21
  2. הבנייה הקונבציונלית צורכת כמויות אדירות של חומר ואנרגיה.
  3. כ 5% מהאנרגיה של מדינת ישראל מיועדת לבנייה.
  4. כ 30% מהתעבורה של המשאיות בישראל מקורה בענף הבנייה (כולל חול, מלט, אגריגטים).
  5. בכדי לייצר מלט חוצבים כמויות אדירות של אבן וחרסית.
  6. כ 50% מסך חומרי הגלם שאנו צורכים מיועדים לתחום הבניה.

אנו לא פוגעים בסביבה ולא מפריעים לשכנים

זמן אספקה

השיטה המודולרית מהירה בהרבה מהשיטה הקונבציונלית ומקצרת בהפרש ניכר את משך הפרוייקט.
בשיטה המודולרית תהליך בניית היחידות התלת מימדיות נעשה במפעל עד לרמת הגמר, כל פעולות ההרכבה נעשות במפעל מקורה עם ציוד יעודי ועל גבי שבלונות מיוחדות. תהליך זה מפשט את פעולת הבנייה ומבטיח קבלת תוצאה איכותית יותר הודות לבקרה קפדנית ומתמדת במהלך היצור. לאחר מכן היחידות מובלות ומורכבות באתר הבניה.
בהשוואה לבנייה הקונבציונאלית, בה העבודה מתבצעת בשטח ע"י כח אדם שמבוסס ברובו על עובדים זמניים ולא מיומנים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים וחשופים לסיכונים בטיחותיים, הבניה המודולרית מבטיחה תוצאה הסופית שהיא לא רק מהירה יותר, אלא גם חדשנית, ירוקה ואיכותית יותר.

פתרונות מודולארים

הפתרונות המודולארים של מודולארט מספקים מגוון רחב של מוצרים אשר מתחברים למודולים שלנו בצורה מהירה ובכך מפשטים ומוזילים את הבנייה ואפשרויות השינוי בעתיד. מודולארט מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים שנועדו לתת מענה לרצונות וצרכי הלקוח כגון מרפסות מעוצבות בשילוב עץ, משרביות, מעקות ופרגולות, יחידות מדרגות ועוד מגוון רחב של מוצרים שמשלימים ומייחדים את המבנה שלכם. הפתרונות המודולריים ההיקפיים שלנו נותנים מענה למגוון רחב של עבודות בניה ופיתוח תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

חוזק מכני גבוה

קונסטרוקצית הפלדה החכמה של מודולארט מתוכננת ומיוצרת עפ תקן ישראלי ת"י 1225 חוקת מבני פלדה 1998.
המבנים שלנו נבדקו לרעידות אדמה ולתנאי מזג אוויר קיצוניים ונבנים לפי מקדמי בטיחות גבוהים. קונסטרוקצית הפלדה שלנו מאושרת לבניה למספר קומות רב וכל מבנה עובר בדיקות עומסים וסימולציות ממוחשבות.

חיסכון בתחזוקה שוטפת

בבנייה בשיטת היחידה התלת מימדית החכמה, שלד המבנה או הבניין (מספר קומות) עשוי כולו מפלדה. בהשוואה לשלד שבנוי מבטון או מבלוקים, השלד של מודולארט חסין בהרבה לתזוזות קרקע וזאת בזכות הגמישות שהפלדה מאפשרת. בטון, החומר הוא חומר קשה אך שביר ולכן אנו רואים סדקים במבני בטון שנגרמים כתוצאה מתזוזות. אנו בונים את הקירות ממגוון רחב של חומרים מתקדמים ועמידים שנראים נפלא לאורך שנים.

שיטת היחידות התלת מימדיות

בתהליך פיתוח היחידה התלת מימדית החכמה של מודולארט, היעד שלנו היה ליצור מבנה גמיש תכנונית בעל אפשרויות רבות לתוספות ושינויים.

את המבנים אנו יוצרים מיחידות תלת מימדיות שיוצאות ממפעלנו ברמת גמר.

יצרנו עבור היחידה התלת מימדית החכמה מגוון רחב של אופציות מודולריות כגון חללים פתוחים, מרפסות, מעקות, פרגולות, מדרגות, בנייה לגובה ועוד. כל אלו מתחברים למבנה בצורה פשוטה וחזקה ויוצרים מגוון רחב של מבנים שמאפשרים לאדריכלים גמישות תכנונית ואופציות שינוי ותוספות בעתיד. בשיטה זו בנייה של בניין הופכת לפשוטה ומהירה וחוסכת זמן בנייה יקר מאוד מבלי להתפשר על חוזק וקשיחות המבנה.