שאלות ותשובות

בהכנת הקרקע נלקחים בחשבון אלמנטים רבים כגון סוג הקרקע שעליו מונח המבנה, משקל המבנה, והתשתיות. כל הפרמטרים מחושבים ע"י בודק קרקע מוסמך של מחלקת ההנדסה ואנו מיישמים את בסיס המבנה ע"פ הדרישות ההנדסיות.

שיטת הבנייה שלנו תוכננה לספק מהירות בנייה גבוהה הרבה יותר מאשר בשיטות אחרות על מנת לספק את הדרישה ההולכת וגוברת בשוק למבנים.

לפיכך תעשנו את תהליכי הבנייה לכדי הרכבת מבנים  במפעל הרכבות מקורה בתנאי עבודה נוחים על פס ייצור תוך שימוש בחומרים יבשים ולא רטובים.

שליכט הינו חומר אשר נחשב חומר רטוב שהיישום שלו ארוך מסורבל ויקר. יש לבנות פיגומים, ולהוביל חומרים לאתר ולפנות פסולת, להמתין להתייבשות החומר וכן הלאה.  

במקום שליכט הלקוחות שלנו מקבלים במחיר סטנדרטי חיפויים אשר משתמשים בהם במבנים יוקרתיים.

הודות לכך שהוזלנו את עבודת היישום של החיפוי, את מה שחסכנו ביישום בחרנו להשקיע לטובת איכות ויוקרתיות החיפוי.  

מחלקת החיפויים של חברת מודולארט עושה שימוש נרחב בכל סוגי החיפויים הקיימים בשוק, בשילוב ידיים עם מחלקת ההנדסה ייצרנו פתרונות חיפוי מתקדמות בשלל דוגמאות טקסטורות וגדלים. שכבה חיצונית זו תקבע את מראה המבנה החיצוני.

בנייה מודולרית היא בנייה אשר תוכננה להפוך את תהליכי הבנייה המורכבים, הקשים והרטובים באתר בנייה מסוכן לקלים, מהירים, איכותיים ובטוחים יותר. המבנים מורכבים במפעל מקורה ובתנאי עבודה ממוזגים בטוחים ונוחים תחת בקרה וליווי הנדסי בכל שלבי הבנייה. העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע ולא על ידי פועלים חסרי הכשרה. עם סיום הרכבות המודולים, הם משונעים לאתר הבנייה ומורכבים שם בשיטת “לגו”.

ישנם שלושה סוגים של בנייה מודולרית. הרכבת מבנים מיחידות חד ממדיות, דו ממדיות או תלת ממדיות, כלומר בעלות נפח.

הרכבת מבנים מיחידות חד ממדיות היא כאשר מרכיבים מבנה מקורות ופרופילים חד ממדיים.

הרכבה מיחידות דו ממדיות היא כאשר מרכיבים מבנה מאלמנטים דו ממדיים הווה אומר קירות.

הרכבה מיחידות תלת ממדיות המוכרת גם כבנייה מודולרית נפחית הינה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, העומדת בחוד החנית של עולם הבנייה. בשיטה הזו מרכיבים מודולים תלת ממדיים בצורת קובייה, אשר הקונטור שלהם הוא שלד פלדה הנדסי עב דופן חזק וגמיש. על השלד מוסיפים את הקירות, התקרה והרצפה כולל גמרים וכל המערכות הנדרשות למבנה כגון ריצוף, חיפויים, תאורה, מטבח, חשמל, אינסטלציה וכל מה שנדרש.

בנייה קונבנציונלית לעומת זאת עושה שימוש ביציקות של חומרים רטובים המבוצעים באתר בנייה בתהליכים מורכבים, קשים ומסוכנים הדורשים תאומים בין בעלי מקצוע, תזמונים מדוייקים של אספקת חומרים ופועלים לאתר, פינוי פסולת וכו'. בגלל מורכבות התהליכים יש התכנות גבוהה לשיבושים הגורמים להפסדים כספיים המכונים תקורות בנייה ומוערכות בין 15 ל 30 אחוז.

ניתן לקבל יחידות מערכות, מרפסות, דקים, יחידות הצללה וקירוי, קירות ירוקים, יחידת מדרגות חוץ\פנים, יחידות מעקה בסגנונות ועיצובים שונים ועוד… כל התוספות המודולאריות של חברת מודולארט מתחברות למבנים שלנו בצורה חזקה ואסטטית. ניתן לרכוש תוספות מודולאריות גם למבני מודולארט קיימים.

לשיטת היחידות התלת מימדיות יתרונות רבים, אחד היתרונות הבולטים הוא האפשרות שאנו נותנים לאדריכלים ולמהנדסים  לשלב קירות מסך במבנה על מנת ליהנות מכל היתרות של קיר המסך. השימוש בפרופילים עבי דופן חזקים נותן לנו את החופש להתקין קירות מסך כבדים על גבי המבנים שלנו כבר באולם ההרכבות ולהובילם לאתר כשהם מורכבים על המבנים.

אנו במודולארט טכנולוגיות בנייה בונים יחידות עבור: מבני משרדים, מלונות ותיירות כפרית, מבנים למגורים, מרכזי קניות, חנויות ומסעדות, אולמות תצוגה, מבני תעשייה וצבא,  כמו כן קיימים לנו פתרונות בנייה מדולרים  כגון: יחידות לחצר, תחנות המתנה למיניהם, פתרונות אחסון מתקדמים, יחידות מדרגות מודולאריות, יחידות פוטו וולטאי ועוד.

בשיטת מודולארט ניתן לבצע שינויים במבנה בפשטות ובזול, אנו במודולארט קוראים לזה " הבית שגדל עם האדם" בגלל אופי הבנייה המודולארי ניתן לבצע בפשטות וביעולות: הגדלת חלל, תוספת קומה, הוספת חדרים, הוספת מרפסות תלויות ופתרונות הצללה המותקנות באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה.

המבנים של מודולארט נבנים מפרופילי פלדה עבים לפי תקן חוקת הפלדה ונבנים באותה שיטה שבה בונים גורדי שחקים. בהשוואה לבנייה רגילה שבה משתמשים בבטון חזק אך שביר, שלד הבניין בבניה המודולרית ביחידות תלת מימדיות גמיש וחזק יותר, לכן המבנים שלנו עמידים יותר לרעידות אדמה ולתנודות של הקרקע. 

הלקוחות של מודולארט מקבלים אחריות על המבנים תקופת הבדק המוגדרת בתקנון משרד הבינוי והשיכון סעיף 8 " אחריות הקבלן לדירות שנרכשו מיום 6.4.2011 ואילך"

לחצו כאן לקרוא בהרחבה באתר משרד הבינוי והשיכון. 

תקופות הבדק על דירה, הן:

 • ליקוי במוצרי מסגרות ונגרות, לרבות אלומיניום ופלסטיק – שנתיים.
 • ליקוי בריצוף וחיפוי פנים לרבות שקיעות ושחיקה – שנתיים.
 • כשל בתפקוד ובעמידות של מכונות ודוודים – 3 שנים.
 • ליקוי בפיתוח חצר (כולל שבילים, משטחים, קירות, גדרות, רכיבים בנויים ומערכות, ובכלל זה מערכות מים, ביוב, ניקוז, חשמל, תאורה ותקשורת), וכן שקיעות, בין היתר של מרצפות בקומת קרקע, בחניות, במדרכות ובשבילים בשטח הבניין, וכן ליקויים במשטחים מחומרי גימור שונים – 3 שנים.
 • כשל בתפקוד ובעמידות של מרכיבי מערכות הבידוד התרמי – 3 שנים.
 • כשל, לרבות נזילות, במערכות צנרת, לרבות מים, מערכת הסקה ומרזבים, דלוחין וביוב – 4 שנים.
 • כשל באיטום המבנה, לרבות בחללים תת-קרקעיים, בקירות, בתקרות ובגגות, לרבות גגות קלים עם סיכוך – 4 שנים.
 • סדקים ברוחב גדול מ-1.5 מ"מ ברכיבים לא נושאים – 5 שנים.
 • התנתקות, התקלפות או התפוררות של חיפויי חוץ – 7 שנים.
 • כל אי-התאמה אחרת שאינה אי-התאמה יסודית – שנה אחת.

 

 

היחידות התלת ממדיות נבנות בהתאם לתקנים הישראליים וחתומים ע"י מהנדסים רשומים.

חומרי הקירוי, הבידוד והחיפוי עומדים בכל התקנים. מרבית החומרים שאנו מיישמים במבנים שלנו הינם בעלי תו תקן ירוק.

המבנים תוכננו לעמוד בתקן חוקת הפלדה הישראלי  1998 המחמיר וכן בכל התקנים המפורטים מטה:

ת"י 1225 – חוקת מבני פלדה (על חלקיו)
ת"י 1226 – סרטוטים למבני פלדה
ת"י 1045 – בידוד תרמי של בניינים (על חלקיו)
ת"י 1490 – מחיצות וחיפויי גבס (על חלקיו) בדגש חלק 4: פרופילים לא נושאים העשויים פח פלדה
ת"י 1508 – פחי סיכוך צורתיים מפלדה
ת"י 2262 – בתי קבע מתועשים למגורים: בית יחיד או בית טורי
ת"י 5281 – בנייה בת קיימה (על חלקיו)
ת"י 412 – עומסים אופייניים
ת"י 413 – תכן עמידות מבנים ברעידות אדמה
ת"י 414 – עומסים אופייניים במבנים: עומס רוח
ת"י 466 – חוקת הבטון (על חלקיו)
ת"י 789 – סטיות בבניינים: סטיות מותרות בעבודות בנייה
ת"י 918 – ציפויי אבץ בטבילה חמה על מוצרי פלדה ועל יצקת ברזל
ת"י 921 – תגובות בשרפה של חומרי בניה
ת"י 931 – עמידות אש של אלמנטי בניין
ת"י 940 – תכן גאוטכני: גאוטכניקה וביסוס בהנדסה אזרחית.
ת"י 1142 – מעקים ומסעדים
ת"י 1229 – פלסטיק מוקצף קשיח לבידוד תרמי (על חלקיו)
ת"י 1414 – מערכות בידוד תרמי בבניינים (על חלקיו)
ת"י 1458 – פרופילי פלדה מבניים חלולים (על חלקיו)
ת"י 1503 – תפקוד המחיצות המותקנות בבניינים
ת"י 2752 – איטום מבנים מפני חדירת מים ולחות: כללי
ת"י 5075 – מערכות של ציפויים וחיפויים פנימיים במרחבים מוגנים
ת"י 5412 – מבנים יבילים ארעיים (על חלקיו)
ת"י 19650 – ארגון ותיעוד ספרתי (דיגיטלי) של מידע על מבנים ועל (BIM) עבודות הנדסה אזרחית, לרבות ניהול מידע הבניין באמצעות מידול: חלק 1 מושגים – ועקרונות, חלק 2 – שלב ההקמה של נכסים.

המפרט הכללי – על חלקיו

תקנות התכנון והבניה – על חלקיו

מפרט לתכנון הנדסי במרחבים מוגנים, מחלקת מיגון/ ענף הנדסה/ פיקוד העורף

מרחבים מוגנים
מרחבים מוגנים יבוצעו מבטון מזוין כנדרש, בין אם יצוק באתר באופן קונבנציונאלי ובין אם טרומי ומובל לאתר, לרבות פרטי החיבור והעיגון לרכיבי הביסוס וליחידות התלת מימדיות.

 

 כן במקצת, החסכון בעלויות משתלם לטווח הרחוק גם מבחינת היזם וגם מבחינת המשק.

את היחידות התלת מימדיות ניתן לקבל בגדלים הבאים:

 

אורך
רוחב
12
9
7.5
6
4.5
3
2.35
12
9
7.5
6
4.5
3
3.00
12
9
7.5
6
4.5
3
3.20
12
9
7.5
6
4.5
3
3.40

כן, קיימות מס' גדלים של יחידות מרפסת, יחידת המרפסת של מודולארט מהווה פריצת דרך טכנולוגית בכך שהינה חלק בלתי נפרד מהקונסטרוקציה המודולרית הכללית של היחידות שלנו.

קונסטרוקציית יחידת המרפסת מתוכננת לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, עד 2.2  מ' ללא תמיכה. במודולארט משתמשים בקורות פלדה מגולוונות חזקות שעל גביהן מקבעים את הלוחות הנושאים ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי. רצפות יחידת המרפסת ניתנות לחיפוי במגוון רחב של חומרים כגון גרניט, קרמיקה, PVC ועץ טבעי ומעניקות גימור יוקרתי למבנים (ניתן גם לשלב כמה סוגי חיפויים ברצפת המרפסת). היחידה מותקנת באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה. מרפסת עומדת בדרישות התקנים הישראליים לבנייה ולתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.

תקרת המבנה ביחידה מודולארית של מודולארט הינה בעלת חשיבות גבוהה ביותר.

לתקרה תפקיד פונקציונלי, תרמי ואקוסטי חשוב בחלל המבנה המודולארי. התקרות נושאות את מערכות מיזוג האוויר ולעיתים גם את מערכות כיבוי האש ומערכות מתח נמוך ולכן התקרות חייבות להיות בעלות כושר נשיאה גבוה.

התקרות של מודולארט מבודדות בבידוד תרמי ואקוסטי תקני.

חברת מודולארט פיתחה התקן מודולרי (יחידת מערכות) ייחודי המאפשר לתקרות לשאת מערכות כבדות עבור חללים גדולים ולהתקין על גבם מגוון חיפויים מעוצבים.

ישנם מס' סוגי פתרונות קירוי ואיטום לגג , יחידת גג סטנדרטית כוללת בתוכה שכבות חוץ מבודדות ממים ולחות, שכבות בידוד עבות לצורך נוחות אקלימית ואקוסטית במבנה, ניתן לקבל את קירוי הגג בתוספת ציפוי טרמי, גג רעפים, קרנזים דקורטיבים ומגוון פתרונות קירוי מתקדמים.

יחידות הגג של מודולארט בנויות מחומרים איכותיים, חוסמי קרינת UV ומשדרגות את חווית השהייה מחוץ למבנה.

 

יחידות הרצפה של מודולארט מתוכננות לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, על מנת לספק מבנים תקניים העומדים בדרישות התקנים הישראליים לתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.
רצפת המבנה המודולארי נושאת את כל העומס ולכן במודולארט משתמשים בקורות חזקות שעל גביהן מקבעים את יחידות הרצפה הנושאות ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי.
מערכות הרצפה של מודולארט ניתנות לחיפוי במגוון רחב של חומרים כגון גרניט, קרמיקה,עץ טבעי, פרקט למנציה, המעניקים גימור יוקרתי למבנים (ניתן גם לשלב כמה סוגי חיפויים במבנה).

בניה מודולארית היינה שיטה אשר המבנה מתוכנן ומיוצר במפעל בחלקים כגון: רצפות, תקרות, קירות וכו' ובסיום ההרכב מובל לאתר הבנייה להרכבה, לאמיתו אין הבדל בין השיטות רק שבישראל נכון לקרוא לשיטה בשמה

" יחידות תלת מימדיות "  –

 שיטת בניה ביחידות תלת מימדיות מבטיחה קיצור של עד 70% ממשך ביצוע פרויקט בנייה בהשוואה לבניה קונבנציונלית. מחקרים שבוצעו באתרי בניה מודולרית מדווחים על חסכון של בין 50%-75% בכח האדם הנדרש ובהגברת הפריון פי 3 עד 4 לעובד.

כלל הגורמים מתואמים מראשית הפרוייקט, מה שמבטיח תכנון מושלם ושלם טרם תחילת ביצוע העבודות, ומביא לשליטה טובה יותר בתהליך הבניה ובאיכותו.

מאחר והבניה בשיטת היחידות מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים ודורשת רק פעולת הרכבה וחיבור באתר, היא מקצרת את משך הביצוע הכולל של הפרויקט ובבניה להשכרה היא מאפשרת הקדמת של השכרת הנכס והתחלה של קבלת דמי השכירות בהשוואה לבניה קונבנציונלית.

הבניה המודולרית אינה זקוקה לפיגומים ומקטינה את עלויות ההכנה באתר ובדיעבד גם מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

 

 

 

כן, מערכת הקיר הטבעי פותחה בשיטוף פעולה עם חברת "בוץ חומרים טבעיים". מערכת קיר זו מעניקה לכם את האפשרות לקבל קיר פרימיום נושם, איכותי ומבודד.

המערכת משלבת בין יתרונות הבידוד הטבעי והלוחות הטבעיים לבניה ויוצרת מערכת קיר נושמת בעלת ערך בידוד תרמי גבוה במיוחד, בידוד אקוסטי גבוה ויכולת וויסות טמפרטורה פנים-מבנית מעולה בכל עונות השנה.

יחידת קיר זו, מנדפת מהמבנה עודפי לחות במהירות ויעילות ושומרת על יכולת התנגדות תרמית גבוהה בכל עת. נידוף יעיל של הלחות חיוני לתפקוד תרמי אמין ובזכות השיטה המודולארית, המערכת קלה מאוד ליישום ומקצרת את זמני הבניה

האם ניתן להתקין מרפסות והצללות ללא עמודים?

כן, יחידות המרפסות והקירויים של מודולארט פורצות דרך טכנולוגית בכך שהינה חלק בלתי נפרד מהקונסטרוקציה המודולרית הכללית של היחידות ומותקנת באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה.

מחלקת ההנדסה של מודולארט תכננה את יחידות המרפסת לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, עד 2.2  מ' ללא תמיכה. במודולארט משתמשים בקורות פלדה מגולוונות חזקות שעל גביהן מקבעים את הלוחות הנושאים ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי. יחידות המרפסת והקירויים ניתנים לקירוי ולחיפוי במגוון רחב של חומרים המעניקים גימור יוקרתי למבנים, יחידות המרפסות והקירויים המודולארים עומדים בדרישות התקנים הישראליים לבנייה ולתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.

כן, אנו מספקים מבנים עם או בלי ממ"ד, הממדים\ממים שמסופקים על ידנו מגיעים עם כל האישורים והבדיקות הדרושות לצורך קבלת ההיתרים (טופס 4)

כן, חברת מודולארט פיתחה בשיתוף עם חברת Green Team יחידה סולארית הבנויה ממערכת פוטו וולטאית מודולרית. היחידה הסולארית של מודולארט הינה פורצת דרך בתחום פריסה ואיחסון של יחידות מפיקות חשמל סולארי ובמגוון סוגי מערכות.

המערכת הסולארית של חברת מודולארט הינה יחידה תלת מימדית שמשתלבת באופן מושלם במבנים המודולאריים ובגג המבנה. היחידה הסולארית נועדה לתת מענה אסטטי והתקנה מהירה.

כן, כחלק מהשיטה היא לתת את האופציות הקיימות בענף הבנייה ולהפוכם ליחידות מודולאריות.

 יחידות ההצללה והקירוי החכמות של מודולארט הינן אלמנט עיצובי ופרקטי ומציעות אפשרויות קירוי מתקדמות. היחידות מעניקות צל, מתחברות בצורה מודולארית ליחידות המבנה התלת מימדי משדרגות את מראה המבנים וניתן לשלב מגוון רחב של קירויים וסוגי הצללות. את יחידות הקירוי וההצללה ניתן לקבל עד למפתח של 2.2 מטר בתלייה וללא צורך בתמיכות.

כן, חברת מודולארט מספקת ליווי אדריכלי ע"י אדריכלי החברה, מחלקת קשרי האדריכלים וההנדסה שלנו ערוכה לתת שרות ומענה למשרדי אדריכלים שונים (במידה והלקוח מעונין) שתספק להם את כל האנפורמציה הדרושה לתכנון הפרויקט בשיטת היחידות התלת מימדיות.

כן, תכנון המבנים יעשה בשיתוף מחלקת התכנון והנדסה שלנו, אנו מספקים ליווי אדריכלי ע"י אדריכלי החברה, מחלקת קשרי האדריכלים של  מודולארט ערוכה לתת שרות ומענה למשרדי אדריכלים שונים (במידה ותתעניינו לתכנן) ונספק להם ולכם  את כל האנפורמציה הדרושה לתכנון ולבניית הפרויקט המודולארי שלכם.

כמובן, המבנים של חברת מודולארט נבנים מפרופילי פלדה עבים לפי תקן חוקת הפלדה ונבנים באותה שיטה שבה בונים גורדי שחקים. בהשוואה לבנייה רגילה שבה משתמשים בבטון חזק אך שביר שלד הבניין בבנייה המודולארית ביחידות תלת מימדיות גמיש וחזק יותרו לכן המבנים שלנו עמידים יותר לרעידות אדמה ולתנודות של הקרקע.

איך עובדת השיטה שלכם מבחינת ליווי צמוד ופיקוח?
מאחר והבניה בשיטת היחידות מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים ודורשת רק פעולת הרכבה וחיבור באתר, מהנדסי מודולארט ועובדי החברה מלווים ומפקחים את שלבי ההתקנה עד גמר ומאשרים תקינות והנפקת אישור.

בבחירת היסודות ובאפיונם נלקחים בחשבון אלמנטים רבים כגון סוג הקרקע שעליו מונח המבנה, משקל המבנה, והתשתיות. כל הפרמטרים מחושבים ע"י בודק קרקע מוסמך של מחלקת ההנדסה ואנו מיישמים את בסיס המבנה ע"פ הדרישות ההנדסיות.

רמת הבידוד הטרמי והאקוסטי בקירות שלנו  הופשט וניתן לבחירה לפי דירוג אנרגטי  A B C D E בהתאם לדרישת הלקוח.

שכבת ביניים זו  קובעת את רמת הבידוד של המבנה. שכבה זו עשויה ממספר שכבות הקובעות גם את עובי הקיר הסופי. בתוך שכבת הביניים נמצאים חומרי הבידוד הטרמי והאקוסטי ותעלות התקשורת, החשמל והאינסטלציה של המבנה. לבידוד המבנה קיימת חשיבות רבה בויסות הטמפרטורה ויכולת אגירת אנרגיה ובכך לחסוך בהוצאות חימום וקירור המבנה .

אנו עובדים עם מיטב החברות ומספקים את הבידודים המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים כיום בענף הבניה.

שיטת מודולארט היינה בנייה מתועשת 100% בכל מובן המילה, בשיטתנו המרכיבים מוכנים מראש ובמקום הרצוי במבנה וכלל הגורמים מתואמים מראשית הפרוייקט, מה שמבטיח תכנון מושלם ושלם טרם תחילת ביצוע העבודות, ומביא לשליטה טובה יותר בתהליך הבניה ובאיכותו.

מאחר והבניה המודולרית מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים כך שאין צורך בפיגומים ומקטינה משמעותית את עלויות ההכנה ונדרשות רק פעולת חיבור והתקנה ובכך שיטת מודולארט מקצרת את ביצוע הכולל של פרויקט הבנייה.  

בבניה מודולרית ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה.

שיטת מודולארט מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

מרגע הזמנת היחידה ובחירת סוגי הקירות והחיפויים  כ- 30 ימי עסקים  (בהתאם לנתוני הקרקע והמצאות בשטח ).

כן, חברת מודולארט מודעת ליתרונות הרבים של השיטה ואנו מעוניינים שאדריכלים רבים יתכננו מבנים בשיטה זו,

מחלקת קשרי האדריכלים והמהנדסים תשמח לספק עבורכם כל מידע שתחפצו.

כן, כיום הבנקים מספקים אישור עקרוני למשכנתה למבנים שנבנים בבנייה מתקדמת. 

שכבה פנימית –  השכבה הנמצאת בתוך המבנה. במודולארט קיים מגוון רחב של אפשרויות לחיפוי פנים: בטון אדריכלי, גבס, עץ, קירות ירוקים ועוד.

שכבת הביניים-  השכבה הקובעת את רמת הבידוד של המבנה. שכבה זו עשויה ממספר שכבות הקובעות גם את עובי הקיר הסופי. בתוך שכבת הביניים נמצאים חומרי הבידוד ותעלות התקשורת, החשמל והאינסטלציה של המבנה. לבידוד המבנה קיימת חשיבות רבה בויסות הטמפרטורה בתוך המבנה ולכן אנו עובדים עם מיטב החברות ומספקים את הבידודים המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים כיום בענף הבניה.

שכבה חיצונית –  שכבה זו תקבע את מראה המבנה החיצוני. קיימות אפשרויות חיפוי רבות: אלומיניום בשלל דוגמאות, אריחים, בטון אדריכלי, חיפויי עץ, צבעים תרמיים ומטאלים, פנלים מבודדים, לוחות HPL, אלוקובונד, קירות ירוקים ועוד…

המחירים מתחילים ב 6000₪ למטר רבוע. הכל בהתאם לבחירת הדירוג האנרגטי , החיפוי ומוצרים מודולארים נוספים אשר ירכושו.

ראשית מתבצע סיור עם נציג מטעמנו וכלל הגורמים מתחום ההנפות ומבצעים תכנית הנפה, ביחידות בודדות ובאזורים נוחים הלוגיסטיקה פשוטה וקלה, ישנם מקרים בהם אנו נדרש במנוף כבד אשר ימוקם באתר ויפרוק משיירת משאיות עם יחידות.

 

קיים הבדל מהותי מבחינת טביעת הרגל האקולוגית של הבניה המודולרית לעומת הבניה הקונבנציונלית והשפעתה על הסביבה בזמן הבניה.

בבניה בשיטת מודולארט ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה. מחקרים שנעשו בפרוייקטים ברחבי העולם מדווחים על הפחתה של כ-90% בפסולת בניין באתר, הפחתה של כ-60% באספקות לאתר וכ-70% הפחתה בהסעות של עובדים וחומרים לאתר.

כן, יש צורך בהיתר בנייה כפי החל על בנייה קונבנציונאלית.

כן, אנו מספקים מבנים מושלמים ללקוח עם כל מה שמשתמע.

כן, ישנה אפשרות שמודולארט תעניק ליווי מלא הכולל : תכנון , הגשת תוכניות, אישור קונסטרוקטור והיתרים.

מחלקת התכנון של מודולארט רוצה להמחיש ללקוחותיה ובונה הדמייה תלת מימדית לצורך המחשה, לאחר גיבוש תוכנית המבנה \ הפרויקט.

כן, קונסטרוקציית הפלדה המודולארית מותאמת להתחברות בצמוד למבנים קיימים ובאמצעותה ניתן לחזק את שלד המבנה ולהוסיף חדרים ומרפסות גם למבנים רבי קומות.

אנו משתמשים בכל סוגי הבידודים התרמים הקיימים בשוק ובכל הטכנולוגיות המתקדמות על מנת להביא את היחידות שלנו לסטנדרט הגבוה ביותר. (בהתאם לדירוג אנרגטי שנרכש)

בבניה מודולרית ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה.

שיטת מודולארט מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

אנו משתמשים בכל סוגי הבידודים האקוסטים הקיימים בשוק ובכל הטכנולוגיות המתקדמות על מנת להביא את היחידות שלנו לסטנדרט הגבוה ביותר,( בהתאם לדירוג אנרגטי שנרכש).

הבנת הצרכים, גודל המבנה ומס' קומות רוחב קירות ודירוג אנרגטי שנבחר,איזה סוגי חיפויים? גיבוש תוכנית עיצובית והנדסית של הפרויקט.

לקבלת הערכת מחיר מהירה ע"י מילוי מחשבון בנייה מודולרית  לחצו על הקישור

שתפו את העמוד

ידידותי לסביבה

בניגוד לבנייה הקונבציונלית המשתמשת במלט כרכיב עיקרי לבניה, מודולארט אינה משתמשת במלט ומוצריו ועושה שימוש בחומרי בניה ידידותיים וירוקים. אנו שומרים על כדור הארץ למען הדורות הבאים ולכן אנו משתמשים בשיטת בנייה מודולרית מתועשת. הבנייה נעשית במפעל עד לרמת גמר, הרכבת היחידות המוגמרות בשטח נעשית ללא אבק, רעש ופסולת. 

על מנת לשפר את איכות החיים במבנה ולחסוך בחשמל אנו מייצרים קיר רב שכבתי ממיטב חומרי הבידוד, דבר שיוצר התנגדות טרמית גבוהה. 

הידעת?

בעזרת טכנולוגיות בידוד חדישות, ניתן לקבל מקיר רב שכבתי בעובי של 10 ס"מ את אותה התנגדות תרמית של קיר מבטון בעובי 30 ס"מ, אז למה להשתמש בבטון?

דברים שלא ידעת על בנייה קונבציונלית בבטון:

 1. תופעה של המאה עשרים וכנראה תיעלם במאה ה-21
 2. הבנייה הקונבציונלית צורכת כמויות אדירות של חומר ואנרגיה.
 3. כ 5% מהאנרגיה של מדינת ישראל מיועדת לבנייה.
 4. כ 30% מהתעבורה של המשאיות בישראל מקורה בענף הבנייה (כולל חול, מלט, אגריגטים).
 5. בכדי לייצר מלט חוצבים כמויות אדירות של אבן וחרסית.
 6. כ 50% מסך חומרי הגלם שאנו צורכים מיועדים לתחום הבניה.

 

אנו לא פוגעים בסביבה ולא מפריעים לשכנים

זמן אספקה

השיטה המודולרית מהירה בהרבה מהשיטה הקונבציונלית ומקצרת בהפרש ניכר את משך הפרוייקט.
בשיטה המודולרית תהליך בניית היחידות התלת מימדיות נעשה במפעל עד לרמת הגמר, כל פעולות ההרכבה נעשות במפעל מקורה עם ציוד יעודי ועל גבי שבלונות מיוחדות. תהליך זה מפשט את פעולת הבנייה ומבטיח קבלת תוצאה איכותית יותר הודות לבקרה קפדנית ומתמדת במהלך היצור. לאחר מכן היחידות מובלות ומורכבות באתר הבניה.
בהשוואה לבנייה הקונבציונאלית, בה העבודה מתבצעת בשטח ע"י כח אדם שמבוסס ברובו על עובדים זמניים ולא מיומנים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים וחשופים לסיכונים בטיחותיים, הבניה המודולרית מבטיחה תוצאה הסופית שהיא לא רק מהירה יותר, אלא גם חדשנית, ירוקה ואיכותית יותר.

פתרונות מודולארים

הפתרונות המודולארים של מודולארט מספקים מגוון רחב של מוצרים אשר מתחברים למודולים שלנו בצורה מהירה ובכך מפשטים ומוזילים את הבנייה ואפשרויות השינוי בעתיד. מודולארט מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים שנועדו לתת מענה לרצונות וצרכי הלקוח כגון מרפסות מעוצבות בשילוב עץ, משרביות, מעקות ופרגולות, יחידות מדרגות ועוד מגוון רחב של מוצרים שמשלימים ומייחדים את המבנה שלכם. הפתרונות המודולריים ההיקפיים שלנו נותנים מענה למגוון רחב של עבודות בניה ופיתוח תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

חוזק מכני גבוה

קונסטרוקצית הפלדה החכמה של מודולארט מתוכננת ומיוצרת עפ תקן ישראלי  ת"י 1225 חוקת מבני פלדה 1998.
המבנים שלנו נבדקו לרעידות אדמה ולתנאי מזג אוויר קיצוניים ונבנים לפי מקדמי בטיחות גבוהים. קונסטרוקצית הפלדה שלנו מאושרת לבניה למספר קומות רב וכל מבנה עובר בדיקות עומסים וסימולציות ממוחשבות.

חיסכון בתחזוקה שוטפת

בבנייה בשיטת היחידה התלת מימדית החכמה, שלד המבנה או הבניין (מספר קומות) עשוי כולו מפלדה. בהשוואה לשלד שבנוי מבטון או מבלוקים, השלד של מודולארט חסין בהרבה לתזוזות קרקע וזאת בזכות הגמישות שהפלדה מאפשרת. בטון, החומר הוא חומר קשה אך שביר ולכן אנו רואים סדקים במבני בטון שנגרמים כתוצאה מתזוזות. אנו בונים את הקירות ממגוון רחב של חומרים מתקדמים ועמידים שנראים נפלא לאורך שנים.

שיטת היחידות התלת מימדיות

בתהליך פיתוח היחידה התלת מימדית החכמה של מודולארט, היעד שלנו היה ליצור מבנה גמיש תכנונית בעל אפשרויות רבות לתוספות ושינויים.

את המבנים אנו יוצרים מיחידות תלת מימדיות שיוצאות ממפעלנו ברמת גמר.

יצרנו עבור היחידה התלת מימדית החכמה מגוון רחב של אופציות מודולריות כגון חללים פתוחים, מרפסות, מעקות, פרגולות, מדרגות, בנייה לגובה ועוד. כל אלו מתחברים למבנה בצורה פשוטה וחזקה ויוצרים מגוון רחב של מבנים שמאפשרים לאדריכלים גמישות תכנונית ואופציות שינוי ותוספות בעתיד. בשיטה זו בנייה של בניין הופכת לפשוטה ומהירה וחוסכת זמן בנייה יקר מאוד מבלי להתפשר על חוזק וקשיחות המבנה.