שאלות ותשובות

בהכנת הקרקע נלקחים בחשבון אלמנטים רבים כגון סוג הקרקע שעליו מונח המבנה, משקל המבנה, והתשתיות. כל הפרמטרים מחושבים ע"י בודק קרקע מוסמך של מחלקת ההנדסה ואנו מיישמים את בסיס המבנה ע"פ הדרישות ההנדסיות.

מחלקת החיפויים של חברת מודולארט עושה שימוש נרחב בכל סוגי החיפויים הקיימים בשוק, בשילוב ידיים עם מחלקת ההנדסה ייצרנו פתרונות חיפוי מתקדמות בשלל דוגמאות טקסטורות וגדלים, שכבה חיצונית זו תקבע את מראה המבנה החיצוני.

בשיטה המודולארית בונים את המבנה על בסיס שלד פלדה הנדסי חזק וגמיש שנבנה באולם הרכבות מקורה, בסביבת עבודה בטוחה וארגונומית, עם ציוד הנפה ייעודי  ולווי הנדסי בכל שלבי הבנייה, לעומת בנייה קונבציונלית/מתועשת שבה משתמשים בלוחות\יציקות בטון שמיושמים באתר בתנאי עבודה קשים וסביבת עבודה מסוכנת. בזכות כל התנאים האלה בשיטה המודולרית בונים מהר יותר, איכותי יותר ובטיחותי יותר.

ניתן לקבל יחידות מערכות, מרפסות, דקים, יחידות הצללה וקירוי, קירות ירוקים, יחידת מדרגות חוץ\פנים, יחידות מעקה בסגנונות ועיצובים שונים ועוד… כל התוספות המודולאריות של חברת מודולארט מתחברות למבנים שלנו בצורה חזקה ואסטטית. ניתן לרכוש תוספות מודולאריות גם למבני מודולארט קיימים.

לשיטת היחידות התלת מימדיות יתרונות רבים, אחד היתרונות הבולטים הוא האפשרות שאנו נותנים לאדריכלים ולמהנדסים  לשלב קירות מסך במבנה על מנת ליהנות מכל היתרות של קיר המסך. השימוש בפרופילים עבי דופן חזקים נותן לנו את החופש להתקין קירות מסך כבדים על גבי המבנים שלנו כבר באולם ההרכבות ולהובילם לאתר כשהם מורכבים על המבנים.

אנו במודולארט טכנולוגיות בנייה בונים יחידות עבור: מבנה משרדים, מלונות ותיירות כפרית, מבנים למגורים, מרכזי קניות, חנויות ומסעדות, אולמות תצוגה, מבנה תעשייה, מבני צבא,  כמו – כן קיימים לנו פתרונות בנייה מודלארים  כגון: יחידות לחצר, תחנות המתנה למינהם, פתרונות אחסון מתקדמים, יחידות מדרגות מודולאריות, יחידות פוטו וולטאי ועוד.

בשיטת מודולארט ניתן לבצע שינויים במבנה בפשטות ובזול, אנו במודולארט קוראים לזה " הבית שגדל עם האדם" בגלל אופי הבנייה המודולארי ניתן לבצע בפשטות וביעולות: הגדלת חלל, תוספת קומה, הוספת חדרים, הוספת מרפסות תלויות ופתרונות הצללה המותקנות באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה.

המבנים של מודולארט נבנים מפרופילי פלדה עבים לפי תקן חוקת הפלדה ונבנים באותה שיטה שבה בונים גורדי שחקים. בהשוואה לבנייה רגילה שבה משתמשים בבטון חזק אך שביר, שלד הבניין בבניה המודולרית ביחידות תלת מימדיות גמיש וחזק יותר, לכן המבנים שלנו עמידים יותר לרעידות אדמה ולתנודות של הקרקע. 

הלקוחות של מודולארט מקבלים אחריות על המבנים לפי תקנון משרד הבינוי והשיכון סעיף 8 " אחריות הקבלן לדירות שנרכשו מיום 6.4.2011 ואילך"

היחידות התלת מימדיות נבנות לפי תקן חוקת הפלדה הישראלי  1998 המחמיר, וחתומים ע"י מהנדסים רשומים, אנו לא עושים שימוש בחומרי קירוי, בידוד וחיפוי שלא עומדים בתקנים, מרבית החומרים שאנו מישמים במבנים שלנו הינם בעלי תו תקן ירוק.

ת"י 1045 – בידוד תרמי של בניינים ובתי מגורים.

ת"י 931 – עמידות באש.

ת"י 921 – תגובות בשריפה.

ת"י  5281 – תקו הישראלי לבנייה ירוקה.

ת"י 755 – סיווג חומרי בנייה לפי עמידותם באש.

 כן במקצת, החסכון בעלויות משתלם לטווח הרחוק גם מבחינת היזם וגם מבחינת המשק.

את היחידות התלת מימדיות ניתן לקבל בגדלים הבאים:

 2.35×3 3×3 2.35×6 3×6 3.4×6 2.35×7.5 3×7.5 3.4×7.5 2.35×9 3×9 3.4×9 2.35×12 3×12 3.4×12

כן, קיימות מס' גדלים של יחידות מרפסת, יחידת המרפסת של מודולארט מהווה פריצת דרך טכנולוגית בכך שהינה חלק בלתי נפרד מהקונסטרוקציה המודולרית הכללית של היחידות שלנו.

קונסטרוקציית יחידת המרפסת מתוכננת לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, עד 2.2  מ' ללא תמיכה. במודולארט משתמשים בקורות פלדה מגולוונות חזקות שעל גביהן מקבעים את הלוחות הנושאים ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי. רצפות יחידת המרפסת ניתנות לחיפוי במגוון רחב של חומרים כגון גרניט, קרמיקה, PVC ועץ טבעי ומעניקות גימור יוקרתי למבנים (ניתן גם לשלב כמה סוגי חיפויים ברצפת המרפסת). היחידה מותקנת באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה. מרפסת עומדת בדרישות התקנים הישראליים לבנייה ולתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.

תקרת המבנה ביחידה מודולארית של מודולארט הינה בעלת חשיבות גבוהה ביותר.

לתקרה תפקיד פונקציונלי, תרמי ואקוסטי חשוב בחלל המבנה המודולארי. התקרות נושאות את מערכות מיזוג האוויר ולעיתים גם את מערכות כיבוי האש ומערכות מתח נמוך ולכן התקרות חייבות להיות בעלות כושר נשיאה גבוה.

התקרות של מודולארט מבודדות בבידוד תרמי ואקוסטי תקני.

חברת מודולארט פיתחה התקן מודולרי (יחידת מערכות) ייחודי המאפשר לתקרות לשאת מערכות כבדות עבור חללים גדולים ולהתקין על גבם מגוון חיפויים מעוצבים.

ישנם מס' סוגי פתרונות קירוי ואיטום לגג , יחידת גג סטנדרטית כוללת בתוכה שכבות חוץ מבודדות ממים ולחות, שכבות בידוד עבות לצורך נוחות אקלימית ואקוסטית במבנה, ניתן לקבל את קירוי הגג בתוספת ציפוי טרמי, גג רעפים, קרנזים דקורטיבים ומגוון פתרונות קירוי מתקדמים.

יחידות הגג של מודולארט בנויות מחומרים איכותיים, חוסמי קרינת UV ומשדרגות את חווית השהייה מחוץ למבנה.

 

יחידות הרצפה של מודולארט מתוכננות לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, על מנת לספק מבנים תקניים העומדים בדרישות התקנים הישראליים לתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.
רצפת המבנה המודולארי נושאת את כל העומס ולכן במודולארט משתמשים בקורות חזקות שעל גביהן מקבעים את יחידות הרצפה הנושאות ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי.
מערכות הרצפה של מודולארט ניתנות לחיפוי במגוון רחב של חומרים כגון גרניט, קרמיקה,עץ טבעי, פרקט למנציה, המעניקים גימור יוקרתי למבנים (ניתן גם לשלב כמה סוגי חיפויים במבנה).

בניה מודולארית היינה שיטה אשר המבנה מתוכנן ומיוצר במפעל בחלקים כגון: רצפות, תקרות, קירות וכו' ובסיום ההרכב מובל לאתר הבנייה להרכבה, לאמיתו אין הבדל בין השיטות רק שבישראל נכון לקרוא לשיטה בשמה

" יחידות תלת מימדיות "  –

 שיטת בניה ביחידות תלת מימדיות מבטיחה קיצור של עד 70% ממשך ביצוע פרויקט בנייה בהשוואה לבניה קונבנציונלית. מחקרים שבוצעו באתרי בניה מודולרית מדווחים על חסכון של בין 50%-75% בכח האדם הנדרש ובהגברת הפריון פי 3 עד 4 לעובד.

כלל הגורמים מתואמים מראשית הפרוייקט, מה שמבטיח תכנון מושלם ושלם טרם תחילת ביצוע העבודות, ומביא לשליטה טובה יותר בתהליך הבניה ובאיכותו.

מאחר והבניה בשיטת היחידות מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים ודורשת רק פעולת הרכבה וחיבור באתר, היא מקצרת את משך הביצוע הכולל של הפרויקט ובבניה להשכרה היא מאפשרת הקדמת של השכרת הנכס והתחלה של קבלת דמי השכירות בהשוואה לבניה קונבנציונלית.

הבניה המודולרית אינה זקוקה לפיגומים ומקטינה את עלויות ההכנה באתר ובדיעבד גם מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

 

 

 

כן, מערכת הקיר הטבעי פותחה בשיטוף פעולה עם חברת "בוץ חומרים טבעיים". מערכת קיר זו מעניקה לכם את האפשרות לקבל קיר פרימיום נושם, איכותי ומבודד.

המערכת משלבת בין יתרונות הבידוד הטבעי והלוחות הטבעיים לבניה ויוצרת מערכת קיר נושמת בעלת ערך בידוד תרמי גבוה במיוחד, בידוד אקוסטי גבוה ויכולת וויסות טמפרטורה פנים-מבנית מעולה בכל עונות השנה.

יחידת קיר זו, מנדפת מהמבנה עודפי לחות במהירות ויעילות ושומרת על יכולת התנגדות תרמית גבוהה בכל עת. נידוף יעיל של הלחות חיוני לתפקוד תרמי אמין ובזכות השיטה המודולארית, המערכת קלה מאוד ליישום ומקצרת את זמני הבניה

האם ניתן להתקין מרפסות והצללות ללא עמודים?

כן, יחידות המרפסות והקירויים של מודולארט פורצות דרך טכנולוגית בכך שהינה חלק בלתי נפרד מהקונסטרוקציה המודולרית הכללית של היחידות ומותקנת באופן מודולרי ומהיר ללא אביזרי התאמה.

מחלקת ההנדסה של מודולארט תכננה את יחידות המרפסת לעמידה בעומס מירבי של 750 ק"ג למ"ר, עד 2.2  מ' ללא תמיכה. במודולארט משתמשים בקורות פלדה מגולוונות חזקות שעל גביהן מקבעים את הלוחות הנושאים ואת שכבות הבידוד התרמי והאקוסטי. יחידות המרפסת והקירויים ניתנים לקירוי ולחיפוי במגוון רחב של חומרים המעניקים גימור יוקרתי למבנים, יחידות המרפסות והקירויים המודולארים עומדים בדרישות התקנים הישראליים לבנייה ולתעשייה ולמבני התקהלות כגון מבני ציבור ומסחר.

כן, אנו מספקים מבנים עם או בלי ממ"ד, הממדים\ממים שמסופקים על ידנו מגיעים עם כל האישורים והבדיקות הדרושות לצורך קבלת ההיתרים (טופס 4)

כן, חברת מודולארט פיתחה בשיתוף עם חברת Green Team יחידה סולארית הבנויה ממערכת פוטו וולטאית מודולרית. היחידה הסולארית של מודולארט הינה פורצת דרך בתחום פריסה ואיחסון של יחידות מפיקות חשמל סולארי ובמגוון סוגי מערכות.

המערכת הסולארית של חברת מודולארט הינה יחידה תלת מימדית שמשתלבת באופן מושלם במבנים המודולאריים ובגג המבנה. היחידה הסולארית נועדה לתת מענה אסטטי והתקנה מהירה.

כן, כחלק מהשיטה היא לתת את האופציות הקיימות בענף הבנייה ולהפוכם ליחידות מודולאריות.

 יחידות ההצללה והקירוי החכמות של מודולארט הינן אלמנט עיצובי ופרקטי ומציעות אפשרויות קירוי מתקדמות. היחידות מעניקות צל, מתחברות בצורה מודולארית ליחידות המבנה התלת מימדי משדרגות את מראה המבנים וניתן לשלב מגוון רחב של קירויים וסוגי הצללות. את יחידות הקירוי וההצללה ניתן לקבל עד למפתח של 2.2 מטר בתלייה וללא צורך בתמיכות.

כן, חברת מודולארט מספקת ליווי אדריכלי ע"י אדריכלי החברה, מחלקת קשרי האדריכלים וההנדסה שלנו ערוכה לתת שרות ומענה למשרדי אדריכלים שונים (במידה והלקוח מעונין) שתספק להם את כל האנפורמציה הדרושה לתכנון הפרויקט בשיטת היחידות התלת מימדיות.

כן, תכנון המבנים יעשה בשיתוף מחלקת התכנון והנדסה שלנו, אנו מספקים ליווי אדריכלי ע"י אדריכלי החברה, מחלקת קשרי האדריכלים של  מודולארט ערוכה לתת שרות ומענה למשרדי אדריכלים שונים (במידה ותתעניינו לתכנן) ונספק להם ולכם  את כל האנפורמציה הדרושה לתכנון ולבניית הפרויקט המודולארי שלכם.

כמובן, המבנים של חברת מודולארט נבנים מפרופילי פלדה עבים לפי תקן חוקת הפלדה ונבנים באותה שיטה שבה בונים גורדי שחקים. בהשוואה לבנייה רגילה שבה משתמשים בבטון חזק אך שביר שלד הבניין בבנייה המודולארית ביחידות תלת מימדיות גמיש וחזק יותרו לכן המבנים שלנו עמידים יותר לרעידות אדמה ולתנודות של הקרקע.

איך עובדת השיטה שלכם מבחינת ליווי צמוד ופיקוח?
מאחר והבניה בשיטת היחידות מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים ודורשת רק פעולת הרכבה וחיבור באתר, מהנדסי מודולארט ועובדי החברה מלווים ומפקחים את שלבי ההתקנה עד גמר ומאשרים תקינות והנפקת אישור.

בבחירת היסודות ובאפיונם נלקחים בחשבון אלמנטים רבים כגון סוג הקרקע שעליו מונח המבנה, משקל המבנה, והתשתיות. כל הפרמטרים מחושבים ע"י בודק קרקע מוסמך של מחלקת ההנדסה ואנו מיישמים את בסיס המבנה ע"פ הדרישות ההנדסיות.

רמת הבידוד הטרמי והאקוסטי בקירות שלנו  הופשט וניתן לבחירה לפי דירוג אנרגטי  A B C D E בהתאם לדרישת הלקוח.

שכבת ביניים זו  קובעת את רמת הבידוד של המבנה. שכבה זו עשויה ממספר שכבות הקובעות גם את עובי הקיר הסופי. בתוך שכבת הביניים נמצאים חומרי הבידוד הטרמי והאקוסטי ותעלות התקשורת, החשמל והאינסטלציה של המבנה. לבידוד המבנה קיימת חשיבות רבה בויסות הטמפרטורה ויכולת אגירת אנרגיה ובכך לחסוך בהוצאות חימום וקירור המבנה .

אנו עובדים עם מיטב החברות ומספקים את הבידודים המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים כיום בענף הבניה.

שיטת מודולארט היינה בנייה מתועשת 100% בכל מובן המילה, בשיטתנו המרכיבים מוכנים מראש ובמקום הרצוי במבנה וכלל הגורמים מתואמים מראשית הפרוייקט, מה שמבטיח תכנון מושלם ושלם טרם תחילת ביצוע העבודות, ומביא לשליטה טובה יותר בתהליך הבניה ובאיכותו.

מאחר והבניה המודולרית מתבססת על יחידות מוגמרות המיוצרות במפעלים כך שאין צורך בפיגומים ומקטינה משמעותית את עלויות ההכנה ונדרשות רק פעולת חיבור והתקנה ובכך שיטת מודולארט מקצרת את ביצוע הכולל של פרויקט הבנייה.  

בבניה מודולרית ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה.

שיטת מודולארט מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

מרגע הזמנת היחידה ובחירת סוגי הקירות והחיפויים  כ- 30 ימי עסקים  (בהתאם לנתוני הקרקע והמצאות בשטח ).

כן, חברת מודולארט מודעת ליתרונות הרבים של השיטה ואנו מעוניינים שאדריכלים רבים יתכננו מבנים בשיטה זו,

מחלקת קשרי האדריכלים והמהנדסים תשמח לספק עבורכם כל מידע שתחפצו.

כן, כיום הבנקים מספקים אישור עקרוני למשכנתה למבנים שנבנים בבנייה מתקדמת. 

שכבה פנימית –  השכבה הנמצאת בתוך המבנה. במודולארט קיים מגוון רחב של אפשרויות לחיפוי פנים: בטון אדריכלי, גבס, עץ, קירות ירוקים ועוד.

שכבת הביניים-  השכבה הקובעת את רמת הבידוד של המבנה. שכבה זו עשויה ממספר שכבות הקובעות גם את עובי הקיר הסופי. בתוך שכבת הביניים נמצאים חומרי הבידוד ותעלות התקשורת, החשמל והאינסטלציה של המבנה. לבידוד המבנה קיימת חשיבות רבה בויסות הטמפרטורה בתוך המבנה ולכן אנו עובדים עם מיטב החברות ומספקים את הבידודים המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים כיום בענף הבניה.

שכבה חיצונית –  שכבה זו תקבע את מראה המבנה החיצוני. קיימות אפשרויות חיפוי רבות: אלומיניום בשלל דוגמאות, אריחים, בטון אדריכלי, חיפויי עץ, צבעים תרמיים ומטאלים, פנלים מבודדים, לוחות HPL, אלוקובונד, קירות ירוקים ועוד…

המחירים נעים בין 5,000 למ"ר  ל- 8,500 ₪ ואף יותר הכל בהתאם לבחירת הדירוג האנרגטי , החיפוי ומוצרים מודולארים נוספים אשר ירכושו.

ראשית מתבצע סיור עם נציג מטעמנו וכלל הגורמים מתחום ההנפות ומבצעים תכנית הנפה, ביחידות בודדות ובאזורים נוחים הלוגיסטיקה פשוטה וקלה, ישנם מקרים בהם אנו נדרש במנוף כבד אשר ימוקם באתר ויפרוק משיירת משאיות עם יחידות.

 

קיים הבדל מהותי מבחינת טביעת הרגל האקולוגית של הבניה המודולרית לעומת הבניה הקונבנציונלית והשפעתה על הסביבה בזמן הבניה.

בבניה בשיטת מודולארט ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה. מחקרים שנעשו בפרוייקטים ברחבי העולם מדווחים על הפחתה של כ-90% בפסולת בניין באתר, הפחתה של כ-60% באספקות לאתר וכ-70% הפחתה בהסעות של עובדים וחומרים לאתר.

כן, יש צורך בהיתר בנייה כפי החל על בנייה קונבנציונאלית.

כן, אנו מספקים מבנים מושלמים ללקוח עם כל מה שמשתמע.

כן, ישנה אפשרות שמודולארט תעניק ליווי מלא הכולל : תכנון , הגשת תוכניות, אישור קונסטרוקטור והיתרים.

מחלקת התכנון של מודולארט רוצה להמחיש ללקוחותיה ובונה הדמייה תלת מימדית לצורך המחשה, לאחר גיבוש תוכנית המבנה \ הפרויקט.

כן, קונסטרוקציית הפלדה המודולארית מותאמת להתחברות בצמוד למבנים קיימים ובאמצעותה ניתן לחזק את שלד המבנה ולהוסיף חדרים ומרפסות גם למבנים רבי קומות.

אנו משתמשים בכל סוגי הבידודים התרמים הקיימים בשוק ובכל הטכנולוגיות המתקדמות על מנת להביא את היחידות שלנו לסטנדרט הגבוה ביותר. (בהתאם לדירוג אנרגטי שנרכש)

בבניה מודולרית ישנה הקטנה ניכרת של השפעת הבניה על הסביבה, בעיקר מבחינת צמצום פסולת והפרעה של רעש וזיהום אוויר בסביבות אתר הבניה.

שיטת מודולארט מקטינה עלויות תיקונים בתקופת הבדק והאחריות בזכות התכנון המפורט והקפדני האופייני לעבודה אחידה במפעל תעשייתי ומבוקר.

אנו משתמשים בכל סוגי הבידודים האקוסטים הקיימים בשוק ובכל הטכנולוגיות המתקדמות על מנת להביא את היחידות שלנו לסטנדרט הגבוה ביותר,( בהתאם לדירוג אנרגטי שנרכש).

הבנת הצרכים, גודל המבנה ומס' קומות רוחב קירות ודירוג אנרגטי שנבחר,איזה סוגי חיפויים? גיבוש תוכנית עיצובית והנדסית של הפרויקט.

לקבלת הערכת מחיר מהירה ע"י מילוי מחשבון בנייה מודולרית  לחצו על הקישור

שתפו את העמוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

ידידותי לסביבה

בניגוד לבנייה הקונבציונלית המשתמשת במלט כרכיב עיקרי לבניה, מודולארט אינה משתמשת במלט ומוצריו ועושה שימוש בחומרי בניה ידידותיים וירוקים. אנו שומרים על כדור הארץ למען הדורות הבאים ולכן אנו משתמשים בשיטת בנייה מודולרית מתועשת. הבנייה נעשית במפעל עד לרמת גמר, הרכבת היחידות המוגמרות בשטח נעשית ללא אבק, רעש ופסולת. 

על מנת לשפר את איכות החיים במבנה ולחסוך בחשמל אנו מייצרים קיר רב שכבתי ממיטב חומרי הבידוד, דבר שיוצר התנגדות טרמית גבוהה. 

הידעת?

בעזרת טכנולוגיות בידוד חדישות, ניתן לקבל מקיר רב שכבתי בעובי של 10 ס"מ את אותה התנגדות תרמית של קיר מבטון בעובי 30 ס"מ, אז למה להשתמש בבטון?

דברים שלא ידעת על בנייה קונבציונלית בבטון:

  1. תופעה של המאה עשרים וכנראה תיעלם במאה ה-21
  2. הבנייה הקונבציונלית צורכת כמויות אדירות של חומר ואנרגיה.
  3. כ 5% מהאנרגיה של מדינת ישראל מיועדת לבנייה.
  4. כ 30% מהתעבורה של המשאיות בישראל מקורה בענף הבנייה (כולל חול, מלט, אגריגטים).
  5. בכדי לייצר מלט חוצבים כמויות אדירות של אבן וחרסית.
  6. כ 50% מסך חומרי הגלם שאנו צורכים מיועדים לתחום הבניה.

 

אנו לא פוגעים בסביבה ולא מפריעים לשכנים

זמן אספקה

השיטה המודולרית מהירה בהרבה מהשיטה הקונבציונלית ומקצרת בהפרש ניכר את משך הפרוייקט.
בשיטה המודולרית תהליך בניית היחידות התלת מימדיות נעשה במפעל עד לרמת הגמר, כל פעולות ההרכבה נעשות במפעל מקורה עם ציוד יעודי ועל גבי שבלונות מיוחדות. תהליך זה מפשט את פעולת הבנייה ומבטיח קבלת תוצאה איכותית יותר הודות לבקרה קפדנית ומתמדת במהלך היצור. לאחר מכן היחידות מובלות ומורכבות באתר הבניה.
בהשוואה לבנייה הקונבציונאלית, בה העבודה מתבצעת בשטח ע"י כח אדם שמבוסס ברובו על עובדים זמניים ולא מיומנים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים וחשופים לסיכונים בטיחותיים, הבניה המודולרית מבטיחה תוצאה הסופית שהיא לא רק מהירה יותר, אלא גם חדשנית, ירוקה ואיכותית יותר.

פתרונות מודולארים

הפתרונות המודולארים של מודולארט מספקים מגוון רחב של מוצרים אשר מתחברים למודולים שלנו בצורה מהירה ובכך מפשטים ומוזילים את הבנייה ואפשרויות השינוי בעתיד. מודולארט מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים שנועדו לתת מענה לרצונות וצרכי הלקוח כגון מרפסות מעוצבות בשילוב עץ, משרביות, מעקות ופרגולות, יחידות מדרגות ועוד מגוון רחב של מוצרים שמשלימים ומייחדים את המבנה שלכם. הפתרונות המודולריים ההיקפיים שלנו נותנים מענה למגוון רחב של עבודות בניה ופיתוח תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

חוזק מכני גבוה

קונסטרוקצית הפלדה החכמה של מודולארט מתוכננת ומיוצרת עפ תקן ישראלי  ת"י 1225 חוקת מבני פלדה 1998.
המבנים שלנו נבדקו לרעידות אדמה ולתנאי מזג אוויר קיצוניים ונבנים לפי מקדמי בטיחות גבוהים. קונסטרוקצית הפלדה שלנו מאושרת לבניה למספר קומות רב וכל מבנה עובר בדיקות עומסים וסימולציות ממוחשבות.

חיסכון בתחזוקה שוטפת

בבנייה בשיטת היחידה התלת מימדית החכמה, שלד המבנה או הבניין (מספר קומות) עשוי כולו מפלדה. בהשוואה לשלד שבנוי מבטון או מבלוקים, השלד של מודולארט חסין בהרבה לתזוזות קרקע וזאת בזכות הגמישות שהפלדה מאפשרת. בטון, החומר הוא חומר קשה אך שביר ולכן אנו רואים סדקים במבני בטון שנגרמים כתוצאה מתזוזות. אנו בונים את הקירות ממגוון רחב של חומרים מתקדמים ועמידים שנראים נפלא לאורך שנים.

שיטת היחידות התלת מימדיות

בתהליך פיתוח היחידה התלת מימדית החכמה של מודולארט, היעד שלנו היה ליצור מבנה גמיש תכנונית בעל אפשרויות רבות לתוספות ושינויים.

את המבנים אנו יוצרים מיחידות תלת מימדיות שיוצאות ממפעלנו ברמת גמר.

יצרנו עבור היחידה התלת מימדית החכמה מגוון רחב של אופציות מודולריות כגון חללים פתוחים, מרפסות, מעקות, פרגולות, מדרגות, בנייה לגובה ועוד. כל אלו מתחברים למבנה בצורה פשוטה וחזקה ויוצרים מגוון רחב של מבנים שמאפשרים לאדריכלים גמישות תכנונית ואופציות שינוי ותוספות בעתיד. בשיטה זו בנייה של בניין הופכת לפשוטה ומהירה וחוסכת זמן בנייה יקר מאוד מבלי להתפשר על חוזק וקשיחות המבנה.