הקיר הירוק המודולרי של מודולארט

הקיר הירוק המודולרי של מודולארט (גינון ורטיקלי) היינו אלמנט קיר עיצובי ורענן, המכוסה צמחייה ירוקה באופן מלא או חלקי ומשמש לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים של מבנים.

הקיר הירוק של מודולארט עמיד וקל להתקנה על כל סוג קיר חיצוני או פנימי (בטון, לבנים, מתכת, עץ ומשטחים אחרים) באמצעות מחברים מתאימים והתקנה יבשה. הצמחייה הירוקה גדלה על גבי מצע שתילה המנותק מהקיר עליו הותקן. הצמחים נשתלים עפ"י המראה הנדרש וסוג הצמחייה המתאימה לתנאים הסביבתיים בו מוצבים מבנה מודולארט.

קיר ירוק הפך לפתרון פופולארי מאוד במגמת העיצוב העולמית ומשרת אנשים שאוהבים טבע ומעוניינים להנות ממנו בבית, במשרד ובכל מקום שרק ירצו. הקיר הירוק אידיאלי לחיפוי של כמעט כל קיר.

בקיר הירוק המודולרי של מודולארט ניתן להשתמש בבית, במשרד, במרפסת, בתי קפה, ברים, חזיתות מבנים ועוד.

הקירות הירוקים המודולריים של מודלארט משתלבים בצורה מושלמת ומרהיבה בכל סוגי המבנים ומתאים ל:

 • קירות חוץ ופנים במשרדים ובתים פרטיים
 • מרתפים ומקומות ללא תאורה טבעית
 • לובי של בנייני מגורים מסחר ועסקים / מרכזים מוסדיים וכו’
 • מרפסות וגרמי מדרגות חוץ ופנים
 • קירות ומחיצות ירוקות ב- Open Space
 • קירות חוץ ופנים בתי מלון והארחה
 • קירות למסעדות ומבני מסחר
 • חיפוי חלקי למבנים ישנים

תכנון והקמת קירות ירוקים מודולריים הינה משימה לאנשים מומחים בתחום.
מהנדסי חברת מודולארט בשילוב אדריכלי נוף פיתחו מערכת קיר ירוק מודולארי חכמה וייחודית המקטינה את עלות התקנת הקיר הירוק עד כ-40% ממחירי השוק תוך מתן פתרון כולל לכל מבנה.

יתרונות הקיר הירוק

 • ניקוי והעשרת האויר
 • בלחות וחמצן טבעי
 • מראה אסתטי ונקי
 • בידוד והגנה מפני קרינה
 • בידוד אקוסטי ותרמי
 • השקיה חכמה מובנת החוסכת במים
 • ניקוי מים אפורים (מי מזגן וכו')
 • תכנון מודולארי וביצוע מהיר ומדויק
 • עלויות תחזוקה נמוכות
 • חסכון בשטחי נדל"ן
 • מוצר כחול-לבן
 • מחיר הגון

ידידותי לסביבה

בניגוד לבנייה הקונבציונלית המשתמשת במלט כרכיב עיקרי לבניה, מודולארט אינה משתמשת במלט ומוצריו ועושה שימוש בחומרי בניה ידידותיים וירוקים. אנו שומרים על כדור הארץ למען הדורות הבאים ולכן אנו משתמשים בשיטת בנייה מודולרית מתועשת. הבנייה נעשית במפעל עד לרמת גמר, הרכבת היחידות המוגמרות בשטח נעשית ללא אבק, רעש ופסולת. 

על מנת לשפר את איכות החיים במבנה ולחסוך בחשמל אנו מייצרים קיר רב שכבתי ממיטב חומרי הבידוד, דבר שיוצר התנגדות טרמית גבוהה. 

הידעת?

בעזרת טכנולוגיות בידוד חדישות, ניתן לקבל מקיר רב שכבתי בעובי של 10 ס"מ את אותה התנגדות תרמית של קיר מבטון בעובי 30 ס"מ, אז למה להשתמש בבטון?

דברים שלא ידעת על בנייה קונבציונלית בבטון:

 1. תופעה של המאה עשרים וכנראה תיעלם במאה ה-21
 2. הבנייה הקונבציונלית צורכת כמויות אדירות של חומר ואנרגיה.
 3. כ 5% מהאנרגיה של מדינת ישראל מיועדת לבנייה.
 4. כ 30% מהתעבורה של המשאיות בישראל מקורה בענף הבנייה (כולל חול, מלט, אגריגטים).
 5. בכדי לייצר מלט חוצבים כמויות אדירות של אבן וחרסית.
 6. כ 50% מסך חומרי הגלם שאנו צורכים מיועדים לתחום הבניה.

 

אנו לא פוגעים בסביבה ולא מפריעים לשכנים

זמן אספקה

השיטה המודולרית מהירה בהרבה מהשיטה הקונבציונלית ומקצרת בהפרש ניכר את משך הפרוייקט.
בשיטה המודולרית תהליך בניית היחידות התלת מימדיות נעשה במפעל עד לרמת הגמר, כל פעולות ההרכבה נעשות במפעל מקורה עם ציוד יעודי ועל גבי שבלונות מיוחדות. תהליך זה מפשט את פעולת הבנייה ומבטיח קבלת תוצאה איכותית יותר הודות לבקרה קפדנית ומתמדת במהלך היצור. לאחר מכן היחידות מובלות ומורכבות באתר הבניה.
בהשוואה לבנייה הקונבציונאלית, בה העבודה מתבצעת בשטח ע"י כח אדם שמבוסס ברובו על עובדים זמניים ולא מיומנים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים וחשופים לסיכונים בטיחותיים, הבניה המודולרית מבטיחה תוצאה הסופית שהיא לא רק מהירה יותר, אלא גם חדשנית, ירוקה ואיכותית יותר.

פתרונות מודולארים

הפתרונות המודולארים של מודולארט מספקים מגוון רחב של מוצרים אשר מתחברים למודולים שלנו בצורה מהירה ובכך מפשטים ומוזילים את הבנייה ואפשרויות השינוי בעתיד. מודולארט מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים שנועדו לתת מענה לרצונות וצרכי הלקוח כגון מרפסות מעוצבות בשילוב עץ, משרביות, מעקות ופרגולות, יחידות מדרגות ועוד מגוון רחב של מוצרים שמשלימים ומייחדים את המבנה שלכם. הפתרונות המודולריים ההיקפיים שלנו נותנים מענה למגוון רחב של עבודות בניה ופיתוח תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

חוזק מכני גבוה

קונסטרוקצית הפלדה החכמה של מודולארט מתוכננת ומיוצרת עפ תקן ישראלי  ת"י 1225 חוקת מבני פלדה 1998.
המבנים שלנו נבדקו לרעידות אדמה ולתנאי מזג אוויר קיצוניים ונבנים לפי מקדמי בטיחות גבוהים. קונסטרוקצית הפלדה שלנו מאושרת לבניה למספר קומות רב וכל מבנה עובר בדיקות עומסים וסימולציות ממוחשבות.

חיסכון בתחזוקה שוטפת

בבנייה בשיטת היחידה התלת מימדית החכמה, שלד המבנה או הבניין (מספר קומות) עשוי כולו מפלדה. בהשוואה לשלד שבנוי מבטון או מבלוקים, השלד של מודולארט חסין בהרבה לתזוזות קרקע וזאת בזכות הגמישות שהפלדה מאפשרת. בטון, החומר הוא חומר קשה אך שביר ולכן אנו רואים סדקים במבני בטון שנגרמים כתוצאה מתזוזות. אנו בונים את הקירות ממגוון רחב של חומרים מתקדמים ועמידים שנראים נפלא לאורך שנים.

שיטת היחידות התלת מימדיות

בתהליך פיתוח היחידה התלת מימדית החכמה של מודולארט, היעד שלנו היה ליצור מבנה גמיש תכנונית בעל אפשרויות רבות לתוספות ושינויים.

את המבנים אנו יוצרים מיחידות תלת מימדיות שיוצאות ממפעלנו ברמת גמר.

יצרנו עבור היחידה התלת מימדית החכמה מגוון רחב של אופציות מודולריות כגון חללים פתוחים, מרפסות, מעקות, פרגולות, מדרגות, בנייה לגובה ועוד. כל אלו מתחברים למבנה בצורה פשוטה וחזקה ויוצרים מגוון רחב של מבנים שמאפשרים לאדריכלים גמישות תכנונית ואופציות שינוי ותוספות בעתיד. בשיטה זו בנייה של בניין הופכת לפשוטה ומהירה וחוסכת זמן בנייה יקר מאוד מבלי להתפשר על חוזק וקשיחות המבנה.