חיפויי קיר מעץ לעיצוב בית טבעי מושלם.
לקירות הבית או המבנה, תפקיד מרכזי בקביעת סגנון העיצוב שתבחרו. ישנן אפשרויות רבות לחיפוי קירות בעץ,במודולארט ניתן לבחור את הסגנון וסוג העץ שמתאים לכם לפי סוג המראה שנרצה לקבל. חיפוי עץ לקיר נחשב למועדף ע"י  אדריכלים ומעצבי פנים מכיוון שמדובר בחומר גלם טבעי המעניק חזות מיוחדת וביתית ומספק הרגשת חום, מראה כפרי ובידוד טרמי ואקוסטי מעולה. חיפוי עץ לקיר ניתן להתקין בבתים פרטיים, מבני ציבור, מלונות וצימרים, מסעדות ובתי מסחר. ניתן לחפות בעץ  את כל קירות המבנה או רק חלקים מסוימים כמו החזית או החצר האחורית, חלק מתוך קיר מסוים בתוך הבית מתוך כוונה עיצובית או פרקטית (הפרדה בין חללים).

מדוע כדאי לבחור חיפוי קיר מעץ?

 • עיצוב מרהיב – קיר העץ הטבעי מספק יופי ומראה כפרי וחם (וינטג') המוסיף ממד טבעי ויוקרתי לבית.
 • פונקציונליות ועמידות גבוהה – קיר העץ נחשב לחומר גלם עמיד במזג אוויר משתנה וניתן לחדשו בכל עת.
 • ידידותיות לסביבה – העץ הינו חומר טבעי ושימוש בעץ מסייע בפליטת דו תחמוצת הפחמן לאוויר הנחוצה לשמירה על סביבה נקייה ונעימה.

חיפוי עץ מודולארט

חיפוי קיר בעץ איפאה

עץ האיפאה הוא ממשפחת העצים הקשים. עץ קשיח בעל צפיפות גבוהה. צבעו חום כהה נוטה
למהגוני- אדמדם. עמיד מפני נזקי מזג האוויר ומזיקים ובעל  שחיקה נמוכה. עץ יחסית יקר
וזמן ההתקנה ארוך יותר ודורש כלי עבודה חזקים במיוחד, נחשב לעץ איכותי ועמיד לאורך זמן.

חיפוי קיר בעץ טיק

עץ הטיק הוא ממשפחת העצים הקשים. עץ שמנוני וצבעו חום בהיר עד חום שחרחר, קל
לעיבוד ורך יחסית לשאר העצים הקשים. למרות גמישותו המעטה נחשב לעץ האיכותי
והעמיד ביותר מפני לחות ומזגי אוויר ומכיל שומן טבעי שדוחה חרקים ומזיקים. נחשב לעץ
היקר ביותר ובעל העמידות הגבוהה ביותר.

חיפוי קיר בעץ סידר

עץ סידר (ארז) הינו עץ ממשפחת העצים המחטניים הרכים. עץ חזק ובעל טקסטורה מעניינת. סיביו
ארוכים וצפופים והוא מאופיין במעט “עיניים”. צבעו חום אדמדם ובעל יכולת עמידות בפני
פגעי מזג אוויר ובפני מזיקים.

חיפוי באריחי עץ

ניתן לשלב בקיר אריחי חיפוי מעץ במגוון סגנונות עיצוב שונים החל מסגנון כפרי
דרך סגנון אקלקטי ועד סגנון מודרני עכשווי.חיפוי בעץ במבוק – עץ הבמבוק הינו עץ בעל מרקם יפה ועשיר, צבעו חום זהב, תהליך הטיפול והייצור נותן גוון אחיד לאורכו ולעומקו ונבדל באחידותו מעץ רגיל. עץ הבמבוק בעל עמידות גבוה נגד שחיקה ומתאים גם להתקנה במקומות בהם יש שינוי טמפרטורה קיצוני. שימוש בעץ הבמבוק מתאים במיוחד למראה עיצובי מודרני ומשתלב יד אחת עם השיטה המודולרית.

שילוב חיפוי עץ במבנה המודולארי
 • חיפוי קירות חוץ ופנים במשרדים ובתים פרטיים
 • חיפוי חוץ ופנים בנייני מגורים מסחר ועסקים / מרכזים מוסדיים וכו’
 • חיפוי מרפסות אזורי שרות וגרמי מדרגות חוץ ופנים
 • חיפוי למיצגים וביתני תערוכות מודולארים
 • קירות חוץ ופנים בתי מלון והארחה
 • קירות למסעדות ומבני מסחר
 • חיפוי חלקי  למבנים ישנים
 • מתאים לאזורים סמוכי ים

מחלקת חיפויי העץ של מודולארט פיתחה פתרונות הנדסיים להתקנת חיפוי עץ לקירות המודולריים תוך שילוב מגוון רחב של חלוקות חיפויים בגדלים ורוחבים שונים בהתאם לדרישת האדריכל או המעצב.

במודולארט קיימת מחלקת התקנות מקצועית לחיפויי קירות מעץ וניתן לקבל את חיפוי העץ במגוון צבעים וגוונים לפי דרישת הלקוח או המעצב.
 • צבעי RAL ≥ פתח מניפת RAL
  שמני עץ בגוונים שונים ≥ פתח
 • מניפת צבעי עץ
 • צבעים בגימור עמיד בדהייה

ידידותי לסביבה

בניגוד לבנייה הקונבציונלית המשתמשת במלט כרכיב עיקרי לבניה, מודולארט אינה משתמשת במלט ומוצריו ועושה שימוש בחומרי בניה ידידותיים וירוקים. אנו שומרים על כדור הארץ למען הדורות הבאים ולכן אנו משתמשים בשיטת בנייה מודולרית מתועשת. הבנייה נעשית במפעל עד לרמת גמר, הרכבת היחידות המוגמרות בשטח נעשית ללא אבק, רעש ופסולת. 

על מנת לשפר את איכות החיים במבנה ולחסוך בחשמל אנו מייצרים קיר רב שכבתי ממיטב חומרי הבידוד, דבר שיוצר התנגדות טרמית גבוהה. 

הידעת?

בעזרת טכנולוגיות בידוד חדישות, ניתן לקבל מקיר רב שכבתי בעובי של 10 ס"מ את אותה התנגדות תרמית של קיר מבטון בעובי 30 ס"מ, אז למה להשתמש בבטון?

דברים שלא ידעת על בנייה קונבציונלית בבטון:

 1. תופעה של המאה עשרים וכנראה תיעלם במאה ה-21
 2. הבנייה הקונבציונלית צורכת כמויות אדירות של חומר ואנרגיה.
 3. כ 5% מהאנרגיה של מדינת ישראל מיועדת לבנייה.
 4. כ 30% מהתעבורה של המשאיות בישראל מקורה בענף הבנייה (כולל חול, מלט, אגריגטים).
 5. בכדי לייצר מלט חוצבים כמויות אדירות של אבן וחרסית.
 6. כ 50% מסך חומרי הגלם שאנו צורכים מיועדים לתחום הבניה.

 

אנו לא פוגעים בסביבה ולא מפריעים לשכנים

זמן אספקה

השיטה המודולרית מהירה בהרבה מהשיטה הקונבציונלית ומקצרת בהפרש ניכר את משך הפרוייקט.
בשיטה המודולרית תהליך בניית היחידות התלת מימדיות נעשה במפעל עד לרמת הגמר, כל פעולות ההרכבה נעשות במפעל מקורה עם ציוד יעודי ועל גבי שבלונות מיוחדות. תהליך זה מפשט את פעולת הבנייה ומבטיח קבלת תוצאה איכותית יותר הודות לבקרה קפדנית ומתמדת במהלך היצור. לאחר מכן היחידות מובלות ומורכבות באתר הבניה.
בהשוואה לבנייה הקונבציונאלית, בה העבודה מתבצעת בשטח ע"י כח אדם שמבוסס ברובו על עובדים זמניים ולא מיומנים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים וחשופים לסיכונים בטיחותיים, הבניה המודולרית מבטיחה תוצאה הסופית שהיא לא רק מהירה יותר, אלא גם חדשנית, ירוקה ואיכותית יותר.

פתרונות מודולארים

הפתרונות המודולארים של מודולארט מספקים מגוון רחב של מוצרים אשר מתחברים למודולים שלנו בצורה מהירה ובכך מפשטים ומוזילים את הבנייה ואפשרויות השינוי בעתיד. מודולארט מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים שנועדו לתת מענה לרצונות וצרכי הלקוח כגון מרפסות מעוצבות בשילוב עץ, משרביות, מעקות ופרגולות, יחידות מדרגות ועוד מגוון רחב של מוצרים שמשלימים ומייחדים את המבנה שלכם. הפתרונות המודולריים ההיקפיים שלנו נותנים מענה למגוון רחב של עבודות בניה ופיתוח תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

חוזק מכני גבוה

קונסטרוקצית הפלדה החכמה של מודולארט מתוכננת ומיוצרת עפ תקן ישראלי  ת"י 1225 חוקת מבני פלדה 1998.
המבנים שלנו נבדקו לרעידות אדמה ולתנאי מזג אוויר קיצוניים ונבנים לפי מקדמי בטיחות גבוהים. קונסטרוקצית הפלדה שלנו מאושרת לבניה למספר קומות רב וכל מבנה עובר בדיקות עומסים וסימולציות ממוחשבות.

חיסכון בתחזוקה שוטפת

בבנייה בשיטת היחידה התלת מימדית החכמה, שלד המבנה או הבניין (מספר קומות) עשוי כולו מפלדה. בהשוואה לשלד שבנוי מבטון או מבלוקים, השלד של מודולארט חסין בהרבה לתזוזות קרקע וזאת בזכות הגמישות שהפלדה מאפשרת. בטון, החומר הוא חומר קשה אך שביר ולכן אנו רואים סדקים במבני בטון שנגרמים כתוצאה מתזוזות. אנו בונים את הקירות ממגוון רחב של חומרים מתקדמים ועמידים שנראים נפלא לאורך שנים.

שיטת היחידות התלת מימדיות

בתהליך פיתוח היחידה התלת מימדית החכמה של מודולארט, היעד שלנו היה ליצור מבנה גמיש תכנונית בעל אפשרויות רבות לתוספות ושינויים.

את המבנים אנו יוצרים מיחידות תלת מימדיות שיוצאות ממפעלנו ברמת גמר.

יצרנו עבור היחידה התלת מימדית החכמה מגוון רחב של אופציות מודולריות כגון חללים פתוחים, מרפסות, מעקות, פרגולות, מדרגות, בנייה לגובה ועוד. כל אלו מתחברים למבנה בצורה פשוטה וחזקה ויוצרים מגוון רחב של מבנים שמאפשרים לאדריכלים גמישות תכנונית ואופציות שינוי ותוספות בעתיד. בשיטה זו בנייה של בניין הופכת לפשוטה ומהירה וחוסכת זמן בנייה יקר מאוד מבלי להתפשר על חוזק וקשיחות המבנה.